Założenie spółki w Hiszpanii

Interesujesz się założeniem spółki w Hiszpanii? Pragniesz rozszerzyć swoją działalność na inne kraje europejskie? Pragniesz zaistnieć na światowym rynku, ale nie wiesz, czy sam poradzisz sobie z wszystkimi formalnościami? Nasze biuro księgowe to idealny wybór podczas otwierania firmy w innym kraju. Pomożemy Ci wejść na rynek i pozyskać nowych klientów.

Hiszpański rynek stoi przed Tobą otworem

Jako biuro księgowe zajmujemy się otwieraniem nowych filii czy firm za granicą. Spółki handlowe dzielą się na wiele rodzajów. Najbardziej znane to spółki z ograniczoną odpowiedzialnością czy spółki akcyjne. Założenie spółki w Hiszpanii to jedno z zadań, w którym oferujemy pomoc podczas otwierania działalności. Zajmiemy się dodatkowo jej obsługą księgową, kadrową, prawną, a także podatkową. Zakres naszych usług to nie tylko odpowiednie zarejestrowanie utworzonej spółki. Oferujemy także poprowadzenie jej księgowości. Wcześniej poinformujemy Cię, co należy zrobić, aby w sposób płynny i bez zbędnych komplikacji przeprowadzić wszystkie czynności związane z rejestracją firmy. Pozwoli to jak najszybciej zacząć jej funkcjonować. Wszystkie informacje znajdzieś na naszej stronie.

Oferta związana z założeniem spółki w Hiszpanii

Nasze biuro księgowe posiada szeroki zakres usług. Wiemy, że założenie spółki w Hiszpanii to trudny orzech do zgryzienia, szczególnie dla osób nieznających języka ani prawa w Hiszpanii. Aby spółka mogła prawidłowo funkcjonować, należy uzyskać certyfikat dostępności nazwy spółki, który wydaje Centralny Rejestr Handlowy. Ponadto pomożemy Ci doprowadzić do końca wszystkie czynności notarialne oraz te związane z rejestracją. Należy stworzyć umowę założycielską spółki oraz jej statutów, a także wpisać ją do Rejestru Handlowego w Hiszpanii. Bez tego nie może ona legalnie funkcjonować. Reprezentant firmy musi posiadać podpis elektroniczny – pomożemy Ci go pozyskać. Doradzimy Ci, co należy zrobić, aby poprawnie utworzyć działalność za granicą. Założoną spółkę w Hiszpanii należy zarejestrować w hiszpańskim Urzędzie Skarbowym, a jeśli pragniesz zatrudniać inne osoby, musisz także poddać rejestracji w hiszpańskim Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych reprezentanta firmy oraz spółki. Cały opisany proces przeprowadzamy w języku polskim, abyś mógł w pełni zapoznać się z formalnościami, jakich dopełniło nasze biuro księgowe.

Obsługa podatkowa spółek za granicą

Poza usługami związanymi z założeniem spółki w Hiszpanii nasza oferta zawiera inne usługi. Oferta podatkowa wiążę się z pozyskaniem numeru VAT europejskiego dla działalności. Ponadto podejmiemy się spisywania przychodów i rozchodów w firmie. Robi się to zgodnie z hiszpańską ustawą o rachunkowości. Księgowanie jest bardzo ważną czynnością podczas prawidłowego prowadzenia firmy. Zajmiemy się stworzeniem i przedstawieniem ksiąg rachunkowych oraz rocznych sprawozdań finansowych spółki w Rejestrze Handlowym. Pomożemy Ci poznać prawo pracy i doradzimy w jego zakresie. Oferujemy także pełną obsługę kadrową. Zajmiemy się obsługą zgromadzeń wspólników spółek w Hiszpanii i stworzymy protokoły z nich. Założenie spółki w Hiszpanii z naszym biurem to sama przyjemność.